Wybrany wątek opinii

Była izba nie ma izby :) noc tam spędzona nie zapomniana ...
Wysoka izbo (2020.04.15)
@Wysoka izbo - Izba nie potrzebna. Jarek poda haslo:wszysci do kosciola. Izba nie potrzebna, kosciol najwazniejszy.
Wszyscy Swieci (2020.04.15)
Powrót do komentarzy