Wybrany wątek opinii
Niech oddadzą te dwa miliardy które co roku pobierają z naszych podatków, a soje zbiórki niech na swoje utrzymanie prowadza.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
Oddajcie ziomowi bo Mu ,mało
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Jesteś żenujący
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Rudy!Oddaj dwiescie piecdziesiat MIlIardow ktore jestes winien Polakom ,ile to ile bedzie razem? 2+250 =x Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Zbyszek1 - to tak jak rydz na stocznie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0