Wybrany wątek opinii

Niech oddadzą te dwa miliardy które co roku pobierają z naszych podatków, a soje zbiórki niech na swoje utrzymanie prowadza.
ziom (2020.04.10)
Oddajcie ziomowi bo Mu ,mało
Łapska precz (2020.04.10)
Jesteś żenujący
(2020.04.10)
Rudy!Oddaj dwiescie piecdziesiat MIlIardow ktore jestes winien Polakom ,ile to ile bedzie razem? 2+250 =x Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.04.11)
@Zbyszek1 - to tak jak rydz na stocznie.
(2020.04.13)
Powrót do komentarzy