UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech oddadzą te dwa miliardy które co roku pobierają z naszych podatków, a soje zbiórki niech na swoje utrzymanie prowadza.
ziom
Niech oddadzą te dwa miliardy które co roku pobierają z naszych podatków, a soje zbiórki niech na swoje utrzymanie prowadza.
ziom