Wybrany wątek opinii

Wpiszcie moją opinie. Wybieracie co wam pasuje. Gorzej jak w Gazecie Wyborczej. Dziennikarz niech pisze to co ludzie piszą a nie to co wam każą.
(2020.04.09)
Napisał to zb.
zb (2020.04.09)
Powrót do komentarzy