Wybrany wątek opinii
Wpiszcie moją opinie. Wybieracie co wam pasuje. Gorzej jak w Gazecie Wyborczej. Dziennikarz niech pisze to co ludzie piszą a nie to co wam każą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Napisał to zb.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0