UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wpiszcie moją opinie. Wybieracie co wam pasuje. Gorzej jak w Gazecie Wyborczej. Dziennikarz niech pisze to co ludzie piszą a nie to co wam każą.
Wpiszcie moją opinie. Wybieracie co wam pasuje. Gorzej jak w Gazecie Wyborczej. Dziennikarz niech pisze to co ludzie piszą a nie to co wam każą.