Wybrany wątek opinii
Powiedz to tym co głosowali za wyborami 10 maja. .. .tych to dopiero świerzbią !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Panie Premierze wspaniała robota ,dba Pan o nasze Życie . Dziękujemy Panu i innym ,którzy przysłużyli się temu sukcesowi .
Do moderacji
Odpowiedz
1
0