UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Premierze wspaniała robota ,dba Pan o nasze Życie . Dziękujemy Panu i innym ,którzy przysłużyli się temu sukcesowi .
Dziękujemy
Panie Premierze wspaniała robota ,dba Pan o nasze Życie . Dziękujemy Panu i innym ,którzy przysłużyli się temu sukcesowi .
Dziękujemy