Wybrany wątek opinii

Jakbym dostał mandat że jadę rowerem to odrazu będę się odwoływał od mandatu w sądzie bo to jest łamanie prawa człowieka. To nie stan wojenny. Trzeba walczyć o swoje prawa.
(2020.04.09)
Tak wywalczysz ,że zrobisz pod siebie
JużToWidzę (2020.04.09)
Powrót do komentarzy