Wybrany wątek opinii
Jakbym dostał mandat że jadę rowerem to odrazu będę się odwoływał od mandatu w sądzie bo to jest łamanie prawa człowieka. To nie stan wojenny. Trzeba walczyć o swoje prawa.
Do moderacji
Odpowiedz
20
0
Tak wywalczysz ,że zrobisz pod siebie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0