UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@paterek - Szwendaj się bez potrzeby po cmentarzach więcej, to zaraz będziesz miała tych grobów więcej lub ktoś będzie miał twój grób. Jeśli faktycznie zmarli patrzą na nas z góry, to muszą pukać się w czoło nad durnością ludzi.