Wybrany wątek opinii
W Kamionku Wielkim strach iść nawet chodnikiem bo jadący od strony Elbląga zaczynają zwalniać dopiero 500m za znakiem obszaru zabudowanego.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Idź rowem, bezpieczniej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
#zostańwdomu
Do moderacji
Odpowiedz
3
2