Wybrany wątek opinii

W Kamionku Wielkim strach iść nawet chodnikiem bo jadący od strony Elbląga zaczynają zwalniać dopiero 500m za znakiem obszaru zabudowanego.
(2020.04.09)
Idź rowem, bezpieczniej.
(2020.04.09)
#zostańwdomu
wariacik (2020.04.09)
Powrót do komentarzy