UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Kamionku Wielkim strach iść nawet chodnikiem bo jadący od strony Elbląga zaczynają zwalniać dopiero 500m za znakiem obszaru zabudowanego.


Anuluj