UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Kamionku Wielkim strach iść nawet chodnikiem bo jadący od strony Elbląga zaczynają zwalniać dopiero 500m za znakiem obszaru zabudowanego.
W Kamionku Wielkim strach iść nawet chodnikiem bo jadący od strony Elbląga zaczynają zwalniać dopiero 500m za znakiem obszaru zabudowanego.