Wybrany wątek opinii
Nie brać mandatow to nie stan klęski żywiołowej niech sprawy do sądu kieruja a sady za zamkniete i nie działaja a jak beda mieli z 5000 spraw to się zapchają
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@korona - Spokojna twoją głowa, sądy się nie zapchają, tego bądź pewien !!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0