UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie brać mandatow to nie stan klęski żywiołowej niech sprawy do sądu kieruja a sady za zamkniete i nie działaja a jak beda mieli z 5000 spraw to się zapchają

korona

Anuluj