UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie brać mandatow to nie stan klęski żywiołowej niech sprawy do sądu kieruja a sady za zamkniete i nie działaja a jak beda mieli z 5000 spraw to się zapchają
korona
Nie brać mandatow to nie stan klęski żywiołowej niech sprawy do sądu kieruja a sady za zamkniete i nie działaja a jak beda mieli z 5000 spraw to się zapchają
korona