Wybrany wątek opinii
Nawiązując do obecnej sytuacji byłam świadkiem kiedy to kurier z Inpost dostarczał przesyłkę, owszem w masce, ale BEZ RĘKAWICZEK, brak słow
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Niebawem kartę do głosowania Co dostarczą też ,będziesz marudzić
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@ListonoszPATiKoT - bo dostaja 1 pare rekawiczek co sie zaraz rwa a na poczcie maseczek nie dostali lisonosze
Do moderacji
Odpowiedz
1
0