Wybrany wątek opinii

Nawiązując do obecnej sytuacji byłam świadkiem kiedy to kurier z Inpost dostarczał przesyłkę, owszem w masce, ale BEZ RĘKAWICZEK, brak słow
(2020.04.06)
Niebawem kartę do głosowania Co dostarczą też ,będziesz marudzić
ListonoszPATiKoT (2020.04.06)
@ListonoszPATiKoT - bo dostaja 1 pare rekawiczek co sie zaraz rwa a na poczcie maseczek nie dostali lisonosze
(2020.04.08)
Powrót do komentarzy