UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawiązując do obecnej sytuacji byłam świadkiem kiedy to kurier z Inpost dostarczał przesyłkę, owszem w masce, ale BEZ RĘKAWICZEK, brak słow


Anuluj