UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawiązując do obecnej sytuacji byłam świadkiem kiedy to kurier z Inpost dostarczał przesyłkę, owszem w masce, ale BEZ RĘKAWICZEK, brak słow
Nawiązując do obecnej sytuacji byłam świadkiem kiedy to kurier z Inpost dostarczał przesyłkę, owszem w masce, ale BEZ RĘKAWICZEK, brak słow