Wybrany wątek opinii

No jeżdżą sobie motocyklami , ale to przecież pierwsza potrzeba . Trzeba pojechać do Kadyn , tylko jaka ta potrzeba życiowa ? Policja nic z tym nie robi , Zapraszam szanowna policję np do Suchacza skontrolujecie tych motocyklistów .
Rodak (2020.04.06)
@Rodak - Podaj adres wpadniemy, pogadamy.
Police (2020.04.06)
Powrót do komentarzy