Wybrany wątek opinii
No jeżdżą sobie motocyklami , ale to przecież pierwsza potrzeba . Trzeba pojechać do Kadyn , tylko jaka ta potrzeba życiowa ? Policja nic z tym nie robi , Zapraszam szanowna policję np do Suchacza skontrolujecie tych motocyklistów .
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
@Rodak - Podaj adres wpadniemy, pogadamy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0