UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jeżdżą sobie motocyklami , ale to przecież pierwsza potrzeba . Trzeba pojechać do Kadyn , tylko jaka ta potrzeba życiowa ? Policja nic z tym nie robi , Zapraszam szanowna policję np do Suchacza skontrolujecie tych motocyklistów .

Rodak

Anuluj