UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jeżdżą sobie motocyklami , ale to przecież pierwsza potrzeba . Trzeba pojechać do Kadyn , tylko jaka ta potrzeba życiowa ? Policja nic z tym nie robi , Zapraszam szanowna policję np do Suchacza skontrolujecie tych motocyklistów .
Rodak