Wybrany wątek opinii
Cholota ma 500+ i smieje sie z.tych mandatów. Tych którzy olejwaja zakazy spisywac i przekazywac dane do szpitali. Jak menda bedzie potrzebowac respiratora wtedy tez niech idzie na spacer, rower, dzialke i tam zdycha
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
Proponuję zostać pionierem w tej dziedzinie...załóż sekcję ORMO...łap takich...spisuj...-informacje przekazuj do szpitala... I jak tylko dostaniesz cynk, że taki trafił tam...To nawet jak podłącza go do respiratora , to niczym Superman wkradnij się do szpitala i odłączyć sprzęt od prądu...
Może jak nagłośnić akcję na cały kraj, to bierzesz więcej zwolenników Swojej opcji...będzie Was duuuuzo więcej...
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Brzydko nazywać większość społeczeństwa chołotą, większość z nas ma dziecko więc ma i 500 plus
Do moderacji
Odpowiedz
3
0