UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję zostać pionierem w tej dziedzinie...załóż sekcję ORMO...łap takich...spisuj...-informacje przekazuj do szpitala... I jak tylko dostaniesz cynk, że taki trafił tam...To nawet jak podłącza go do respiratora , to niczym Superman wkradnij się do szpitala i odłączyć sprzęt od prądu... Może jak nagłośnić akcję na cały kraj, to bierzesz więcej zwolenników Swojej opcji...będzie Was duuuuzo więcej...

Cogitans

Anuluj