UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję zostać pionierem w tej dziedzinie...załóż sekcję ORMO...łap takich...spisuj...-informacje przekazuj do szpitala... I jak tylko dostaniesz cynk, że taki trafił tam...To nawet jak podłącza go do respiratora , to niczym Superman wkradnij się do szpitala i odłączyć sprzęt od prądu... Może jak nagłośnić akcję na cały kraj, to bierzesz więcej zwolenników Swojej opcji...będzie Was duuuuzo więcej...
Cogitans