Wybrany wątek opinii

Na modrzewinie od strony jednostki wojskowej. Tam sobie jeździli w ten łykend. Kolega stał na dworze koło hali i widział busy z motocyklami. Na działkach na modrzewinie koło magazynów wojska, kwitnie grillowanie i zloty sąsiadów. Nikt tam nic nie pilnuje. Dziadki nic sobie nie robią z zakazów. Łażą gdzie chcą i mają gdzieś nakazy i zakazy.
gość33 (2020.04.06)
Ład musi zapanować Porządek musi być
KaraćKarćKarać (2020.04.06)
Zapomniałeś dodać, ze uprzejmie donosisz sb- ku
KRis kros (2020.04.06)
Powrót do komentarzy