UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na modrzewinie od strony jednostki wojskowej. Tam sobie jeździli w ten łykend. Kolega stał na dworze koło hali i widział busy z motocyklami. Na działkach na modrzewinie koło magazynów wojska, kwitnie grillowanie i zloty sąsiadów. Nikt tam nic nie pilnuje. Dziadki nic sobie nie robią z zakazów. Łażą gdzie chcą i mają gdzieś nakazy i zakazy.

gość33