Wybrany wątek opinii

dlaczego nie kontroluja ogr??dk??w dzia??kowcy h policja stra?? miejska w, tym tygodniu b??dzie ciep??o.. a towarzystwo si?? rozlazi...
Gosc1 (2020.04.06)
Bo ogródki są ich!!! Hahaha:)
(2020.04.06)
@Gosc1 - Ogródki ogródkami jeśli przebywa tam tylko rodzina, która mieszka ze sobą w jednym domu. Ale spotykają się dziadkowie, dzieci, wnuki, przychodzą znajomi. Dzieciaki biegają po alejkach a nie na swojej działce. Grille, piwko wódeczka. To gonić. A nie kogoś kto wyjdzie posiedzieć pooddychać świeżym powietrzem. Pier. .. dolca dostaniemy niedługo w zamknięciu. A teraz jeszcze mówią, że szczyt zachorowań będzie w maju- czerwcu! To co dały te 3 tygodnie zamknięcia. Zd. .. echniemy albo przez ten syf albo z głodu, bo nikt już pracy mieć nie będzie.
(2020.04.06)
teren prywatny. .
(2020.04.06)
@Gosc1 - Ćwoku PIS tam jest odległość większa 5x niż w Biedronce.
WYBORCA KO (2020.04.06)
@Gosc1 - Co tam ogródki. Karać ludzi, którzy chodzą na cmentarze. Tam dopiero się dzieje. Ludzie zamiast siedzieć w domu chodzą, porządkować i odwiedzać groby przed świętami! Postuluję zakazać ludziom przebywania na cmentarzach bo tylko jeszcze przebywania w tym miejscu, poza polem i łąką na wsi nie zabroniono. :-D (Jest to ironia gdyby ktoś nie rozumiał)
wesoly wirus (2020.04.06)
@wesoly wirus - Czyżby rodzinka wysłała leniwego wesołego wirusa posprzątać na cmentarzu!?! To się na chłopak pożalił;
(2020.04.07)
Bo na ogródkach działkowych można przebywać ale nie imprezowac
Dzialkowiec (2020.04.07)
Powrót do komentarzy