Wybrany wątek opinii
dlaczego nie kontroluja ogr??dk??w dzia??kowcy h policja stra?? miejska w, tym tygodniu b??dzie ciep??o.. a towarzystwo si?? rozlazi...
Do moderacji
Odpowiedz
35
53
Bo ogródki są ich!!! Hahaha:)
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Gosc1 - Ogródki ogródkami jeśli przebywa tam tylko rodzina, która mieszka ze sobą w jednym domu. Ale spotykają się dziadkowie, dzieci, wnuki, przychodzą znajomi. Dzieciaki biegają po alejkach a nie na swojej działce. Grille, piwko wódeczka. To gonić. A nie kogoś kto wyjdzie posiedzieć pooddychać świeżym powietrzem. Pier. .. dolca dostaniemy niedługo w zamknięciu. A teraz jeszcze mówią, że szczyt zachorowań będzie w maju- czerwcu! To co dały te 3 tygodnie zamknięcia. Zd. .. echniemy albo przez ten syf albo z głodu, bo nikt już pracy mieć nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
teren prywatny. .
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Gosc1 - Ćwoku PIS tam jest odległość większa 5x niż w Biedronce.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@wesoly wirus - Czyżby rodzinka wysłała leniwego wesołego wirusa posprzątać na cmentarzu!?! To się na chłopak pożalił;
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Bo na ogródkach działkowych można przebywać ale nie imprezowac
Do moderacji
Odpowiedz
2
2