UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gosc1 - Co tam ogródki. Karać ludzi, którzy chodzą na cmentarze. Tam dopiero się dzieje. Ludzie zamiast siedzieć w domu chodzą, porządkować i odwiedzać groby przed świętami! Postuluję zakazać ludziom przebywania na cmentarzach bo tylko jeszcze przebywania w tym miejscu, poza polem i łąką na wsi nie zabroniono. :-D (Jest to ironia gdyby ktoś nie rozumiał)
wesoly wirus