UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zazdrościsz bo nie mieszkasz w Warszawie? To dobrze. Bo masz czego. Choćby normalnych relacji z ludźmi na ulicy- o czym nie masz zielonego pojęcia.
Zazdrościsz bo nie mieszkasz w Warszawie? To dobrze. Bo masz czego. Choćby normalnych relacji z ludźmi na ulicy- o czym nie masz zielonego pojęcia.