UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zazdrościsz bo nie mieszkasz w Warszawie? To dobrze. Bo masz czego. Choćby normalnych relacji z ludźmi na ulicy- o czym nie masz zielonego pojęcia.


Anuluj