Wybrany wątek opinii

za komuny kolejki też były ale wtedy można było pogadać SMUTNE CZASY
(2020.04.01)
Dzisiaj nie rozmawiają. Tylko krzyki o 9.30 że pani jest młoda i do sklepu pani nie wejdzie !
Hanka (2020.04.01)
Jak przyjdą czasy ostateczne to będzie dopiero...jeszcze smutnej, Biblia o tym mówi.
Zostań w domu (2020.04.01)
Powrót do komentarzy