Wybrany wątek opinii
za komuny kolejki też były ale wtedy można było pogadać SMUTNE CZASY
Do moderacji
Odpowiedz
35
4
Dzisiaj nie rozmawiają. Tylko krzyki o 9.30 że pani jest młoda i do sklepu pani nie wejdzie !
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Jak przyjdą czasy ostateczne to będzie dopiero...jeszcze smutnej, Biblia o tym mówi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0