Wybrany wątek opinii
Raz w tyg w pracy?! Straszne! Przypomina mi się PRL uprzejmie donoszę...trzeba było przyjść do dyrekcji i porozmawiać. Lecieć do gazety się żalić. Słabe bardzo
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
Hahaha dobre. Ale zabłysłeś
Do moderacji
Odpowiedz
0
0