Wybrany wątek opinii

Raz w tyg w pracy?! Straszne! Przypomina mi się PRL uprzejmie donoszę...trzeba było przyjść do dyrekcji i porozmawiać. Lecieć do gazety się żalić. Słabe bardzo
Korona (2020.03.25)
Hahaha dobre. Ale zabłysłeś
(2020.03.26)
Powrót do komentarzy