UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Raz w tyg w pracy?! Straszne! Przypomina mi się PRL uprzejmie donoszę...trzeba było przyjść do dyrekcji i porozmawiać. Lecieć do gazety się żalić. Słabe bardzo
Korona
Raz w tyg w pracy?! Straszne! Przypomina mi się PRL uprzejmie donoszę...trzeba było przyjść do dyrekcji i porozmawiać. Lecieć do gazety się żalić. Słabe bardzo
Korona