UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Raz w tyg w pracy?! Straszne! Przypomina mi się PRL uprzejmie donoszę...trzeba było przyjść do dyrekcji i porozmawiać. Lecieć do gazety się żalić. Słabe bardzo

Korona

Anuluj