Wybrany wątek opinii

Ja pracuję w szkole i jestem codziennie w pracy jak inni pracownicy... Siedzimy osobno, unikamy kontaktu, robota się sama nie zrobi. Jedyna możliwość wyjścia z domu ???? wirusa można złapać wszędzie, trzeba przestrzegać zasad higieny i nie dać się zwariować.
Mnxybch (2020.03.25)
Znaczy siedzisz i nic nie robisz?
(2020.03.25)
Powrót do komentarzy