UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja pracuję w szkole i jestem codziennie w pracy jak inni pracownicy... Siedzimy osobno, unikamy kontaktu, robota się sama nie zrobi. Jedyna możliwość wyjścia z domu ???? wirusa można złapać wszędzie, trzeba przestrzegać zasad higieny i nie dać się zwariować.

Mnxybch