Wybrany wątek opinii
Podam tylko, ze w takim spolem kefirek 0.25ml kosztuje 2.6pl, gdzie litriwy w kerfie 2.99pl. Reszta oriduktow adekwatnie, takze ja w spolem tylko jak sie pali kupuje, bo mnie normalnie nie stac.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
A na słownik Cię stać?...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0