Wybrany wątek opinii

sielanka w Elblągu, szkopy grały w szachy,...a w tym samym czasie w Sztuthowie mordowali ludzi, okupowali pół Europy gdzie uprawiali ludobójstwo i grabieże
kawa s (2020.03.21)
@kawa s - załuj ze nie jestes Niemcem
(2020.03.21)
Powrót do komentarzy