Wybrany wątek opinii
sielanka w Elblągu, szkopy grały w szachy,...a w tym samym czasie w Sztuthowie mordowali ludzi, okupowali pół Europy gdzie uprawiali ludobójstwo i grabieże
Do moderacji
Odpowiedz
12
9
@kawa s - załuj ze nie jestes Niemcem
Do moderacji
Odpowiedz
1
6