UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
sielanka w Elblągu, szkopy grały w szachy,...a w tym samym czasie w Sztuthowie mordowali ludzi, okupowali pół Europy gdzie uprawiali ludobójstwo i grabieże
kawa s
sielanka w Elblągu, szkopy grały w szachy,...a w tym samym czasie w Sztuthowie mordowali ludzi, okupowali pół Europy gdzie uprawiali ludobójstwo i grabieże
kawa s