UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sielanka w Elblągu, szkopy grały w szachy,...a w tym samym czasie w Sztuthowie mordowali ludzi, okupowali pół Europy gdzie uprawiali ludobójstwo i grabieże

kawa s

Anuluj