Wybrany wątek opinii
Pracodawco możesz być pewien za narażanie zdrowia , bądź życia będą później konsekwencje , Rząd ,Miasto też będą miały konsekwencje z tytułu narażenia na ciężki uszczerbek na zdrowiu.Podczad epidemii każe mu się pracować urlopu nie bo nie ma ludzi, e wizyta nie działa L4 nie działa .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Zwolnij sie i spokoj bedzie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0