UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pracodawco możesz być pewien za narażanie zdrowia , bądź życia będą później konsekwencje , Rząd ,Miasto też będą miały konsekwencje z tytułu narażenia na ciężki uszczerbek na zdrowiu.Podczad epidemii każe mu się pracować urlopu nie bo nie ma ludzi, e wizyta nie działa L4 nie działa .
PrzymusowyPracownik