Wybrany wątek opinii
W dzisiejszych czasach udzie bez zakupów żyć nie potrafią. Chcecie uniknąć chorób to zróbcie w domu listę zakupów na 3 dni i siedźcie w domu a jak już chce wam się pochodzić, to spacerować można wszędzie byle nie w zamkniętych pomieszczeniach.
Co do ludzi jeżdżących komunikacją. Elbląg nie jest wielką aglomeracją. Z każdego zakątka spacerkiem można się przejść.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Urzedasy maja wolne ale po sklepach buszuja.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1