Wybrany wątek opinii

W dzisiejszych czasach udzie bez zakupów żyć nie potrafią. Chcecie uniknąć chorób to zróbcie w domu listę zakupów na 3 dni i siedźcie w domu a jak już chce wam się pochodzić, to spacerować można wszędzie byle nie w zamkniętych pomieszczeniach. Co do ludzi jeżdżących komunikacją. Elbląg nie jest wielką aglomeracją. Z każdego zakątka spacerkiem można się przejść.
Damian1986 (2020.03.17)
Urzedasy maja wolne ale po sklepach buszuja.
(2020.03.17)
Powrót do komentarzy