UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W dzisiejszych czasach udzie bez zakupów żyć nie potrafią. Chcecie uniknąć chorób to zróbcie w domu listę zakupów na 3 dni i siedźcie w domu a jak już chce wam się pochodzić, to spacerować można wszędzie byle nie w zamkniętych pomieszczeniach. Co do ludzi jeżdżących komunikacją. Elbląg nie jest wielką aglomeracją. Z każdego zakątka spacerkiem można się przejść.

Damian1986