Wybrany wątek opinii

URZEDY I INSTYTUCJE I TAK MAJA PENSJE A PRYWACIARZE CO MAJA ROBIC?SPLAJTOWAC?TO CHORE.NIE WSZYSCY MAJA PRZYWILEJE.MY MUSIMY ZARABIAC I NIKT ZA SIEDZENIE NA D..NIE DA NASZYM DZIECIOM JESC CZY TO TAKIE TRUDNE?????NIE MOZEMY LICZYC NA RZAD ZE NAM COS DA A TEZ CHETNIE BYSMY ZAMKNELI SIE PRZED TELEWIZORKIEM I OBSERWOWALI LUDZKI DRAMAT.APEL DO RZADU DAJCIE NAM PIENIADZE TO TEZ CHETNIE BEDZIEMY SIEDZIEC W CIEPLE DOMOWEGO OGNISKA
(2020.03.16)
Wolałbyś, zeby Twoje dzieci zachorowały? No chyba, że jesteś z tych, którzy myślą, że tragedia nie dotknie Twojej rodziny, że będą umieraly dzieci, ale nie Twoje, więc Ciebie to nie dotyczy!
(2020.03.16)
Przecież nikt nie zwolnił urzedasow do domu, tylko ograniczył dostęp ludziom do urzedu. Ludziom, którzy mają w tym czasie siedzieć w domu, a nie szlajac się po mieście.
(2020.03.16)
I więc prywaciarz ma prawo podejmować decyzję za ludzi których zatrudnia że też mają pracować bo on splajtuje.
Robol (2020.03.17)
Powrót do komentarzy