Wybrany wątek opinii
URZEDY I INSTYTUCJE I TAK MAJA PENSJE A PRYWACIARZE CO MAJA ROBIC?SPLAJTOWAC?TO CHORE.NIE WSZYSCY MAJA PRZYWILEJE.MY MUSIMY ZARABIAC I NIKT ZA SIEDZENIE NA D..NIE DA NASZYM DZIECIOM JESC CZY TO TAKIE TRUDNE?????NIE MOZEMY LICZYC NA RZAD ZE NAM COS DA A TEZ CHETNIE BYSMY ZAMKNELI SIE PRZED TELEWIZORKIEM I OBSERWOWALI LUDZKI DRAMAT.APEL DO RZADU DAJCIE NAM PIENIADZE TO TEZ CHETNIE BEDZIEMY SIEDZIEC W CIEPLE DOMOWEGO OGNISKA
Do moderacji
Odpowiedz
22
4
Wolałbyś, zeby Twoje dzieci zachorowały? No chyba, że jesteś z tych, którzy myślą, że tragedia nie dotknie Twojej rodziny, że będą umieraly dzieci, ale nie Twoje, więc Ciebie to nie dotyczy!
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Przecież nikt nie zwolnił urzedasow do domu, tylko ograniczył dostęp ludziom do urzedu. Ludziom, którzy mają w tym czasie siedzieć w domu, a nie szlajac się po mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
I więc prywaciarz ma prawo podejmować decyzję za ludzi których zatrudnia że też mają pracować bo on splajtuje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2