UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież nikt nie zwolnił urzedasow do domu, tylko ograniczył dostęp ludziom do urzedu. Ludziom, którzy mają w tym czasie siedzieć w domu, a nie szlajac się po mieście.


Anuluj