Wybrany wątek opinii
@Karolina lina - Rozumiem kazdego kto ma pretesja ale zapraszm na budowe gdzie nie ma nawet podstawowej mozliwosci umycia rak przed sniadaniem i zjedzenia w warunkach przyzwoitch. G dzie sa PSEUDO sluzby odpowidzialne za kontrolowanie zakladow pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
Nie umiesz umyc rak????
Do moderacji
Odpowiedz
5
4