Wybrany wątek opinii

@Karolina lina - Rozumiem kazdego kto ma pretesja ale zapraszm na budowe gdzie nie ma nawet podstawowej mozliwosci umycia rak przed sniadaniem i zjedzenia w warunkach przyzwoitch. G dzie sa PSEUDO sluzby odpowidzialne za kontrolowanie zakladow pracy.
pracownik (2020.03.16)
Nie umiesz umyc rak????
(2020.03.16)
Powrót do komentarzy