UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Karolina lina - Rozumiem kazdego kto ma pretesja ale zapraszm na budowe gdzie nie ma nawet podstawowej mozliwosci umycia rak przed sniadaniem i zjedzenia w warunkach przyzwoitch. G dzie sa PSEUDO sluzby odpowidzialne za kontrolowanie zakladow pracy.

pracownik