Wybrany wątek opinii
Szkoda, że nikt nie pofatygował się do MOPS, żeby zobaczyć jak to wygląda.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@Karolina lina - Rozumiem kazdego kto ma pretesja ale zapraszm na budowe gdzie nie ma nawet podstawowej mozliwosci umycia rak przed sniadaniem i zjedzenia w warunkach przyzwoitch. G dzie sa PSEUDO sluzby odpowidzialne za kontrolowanie zakladow pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
@pracownik - na gazeta prawna. pl piszą o obowiązkach pracodawcy w czasie epidemii.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
I co to zmieni jak prywaciaze kaza pracowac a sami uciekaja do domu, wszyscy wiedza dokladnie jak jest, tyle ze udaja ze wszystko jest ok
Do moderacji
Odpowiedz
8
3