Wybrany wątek opinii

Szkoda, że nikt nie pofatygował się do MOPS, żeby zobaczyć jak to wygląda.
Karolina lina (2020.03.16)
@Karolina lina - Rozumiem kazdego kto ma pretesja ale zapraszm na budowe gdzie nie ma nawet podstawowej mozliwosci umycia rak przed sniadaniem i zjedzenia w warunkach przyzwoitch. G dzie sa PSEUDO sluzby odpowidzialne za kontrolowanie zakladow pracy.
pracownik (2020.03.16)
@pracownik - na gazeta prawna. pl piszą o obowiązkach pracodawcy w czasie epidemii.
(2020.03.16)
I co to zmieni jak prywaciaze kaza pracowac a sami uciekaja do domu, wszyscy wiedza dokladnie jak jest, tyle ze udaja ze wszystko jest ok
pracownik (2020.03.16)
Powrót do komentarzy