Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem należy zmienić pewne nawyki (popieram stanie w kolejce na dworze w odległości najlepiej 2m od siebie)- o ile sytuacja tego wymaga, że musimy zrobić zakupy. Rząd powinien pomyśleć nad rozwiązaniem jakim jest np. przekazanie dla społeczeństwa maseczek jednorazowych oraz środków dezynfekujących. W chinach każdy ma dostęp do tego typu rzeczy, dlatego i pokonanie wirusa jest łatwiejsze niż w Europie. Zapewne jest teraz problem z dostępnością, dlatego warto by było przekształcić niektóre fabryki jak najszybciej do produkcji maseczek, środków dezynfekujących i respiratorów.
mieszkaniecc (2020.03.16)
Urzednicy maja ale co tam ich obchodzi plebs . Komu na nas zalezy.
(2020.03.16)
Maseczki? Polska nie wziela udzialu w przetargu na maseczki. Z jednej strony mamy zakazy a z drugiej nie mamy. Imprezy do pięćdziesieciu osob moga byc????????????. Ludzie dojezdzaja do pracy komunikacja miejska. Poczta ma koronowirusa do czternastej, pozniej już nie ma????????????. Jprdl perdolando propagando????????
(2020.03.16)
Maseczki? Polska nie wziela udzialu w przetargu na maseczki. Z jednej strony mamy zakazy a z drugiej nie mamy. Imprezy do pięćdziesieciu osob moga byc????????????. Ludzie dojezdzaja do pracy komunikacja miejska. Poczta ma koronowirusa do czternastej, pozniej już nie ma????????????. Jprdl perdolando propagando????????
(2020.03.16)
@mieszkaniecc - ty jak po
(2020.03.16)
Powrót do komentarzy