Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem należy zmienić pewne nawyki (popieram stanie w kolejce na dworze w odległości najlepiej 2m od siebie)- o ile sytuacja tego wymaga, że musimy zrobić zakupy. Rząd powinien pomyśleć nad rozwiązaniem jakim jest np. przekazanie dla społeczeństwa maseczek jednorazowych oraz środków dezynfekujących. W chinach każdy ma dostęp do tego typu rzeczy, dlatego i pokonanie wirusa jest łatwiejsze niż w Europie. Zapewne jest teraz problem z dostępnością, dlatego warto by było przekształcić niektóre fabryki jak najszybciej do produkcji maseczek, środków dezynfekujących i respiratorów.
Do moderacji
Odpowiedz
33
6
Urzednicy maja ale co tam ich obchodzi plebs . Komu na nas zalezy.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Maseczki? Polska nie wziela udzialu w przetargu na maseczki. Z jednej strony mamy zakazy a z drugiej nie mamy. Imprezy do pięćdziesieciu osob moga byc????????????. Ludzie dojezdzaja do pracy komunikacja miejska. Poczta ma koronowirusa do czternastej, pozniej już nie ma????????????. Jprdl perdolando propagando????????
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Maseczki? Polska nie wziela udzialu w przetargu na maseczki. Z jednej strony mamy zakazy a z drugiej nie mamy. Imprezy do pięćdziesieciu osob moga byc????????????. Ludzie dojezdzaja do pracy komunikacja miejska. Poczta ma koronowirusa do czternastej, pozniej już nie ma????????????. Jprdl perdolando propagando????????
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@mieszkaniecc - ty jak po
Do moderacji
Odpowiedz
1
1