UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem należy zmienić pewne nawyki (popieram stanie w kolejce na dworze w odległości najlepiej 2m od siebie)- o ile sytuacja tego wymaga, że musimy zrobić zakupy. Rząd powinien pomyśleć nad rozwiązaniem jakim jest np. przekazanie dla społeczeństwa maseczek jednorazowych oraz środków dezynfekujących. W chinach każdy ma dostęp do tego typu rzeczy, dlatego i pokonanie wirusa jest łatwiejsze niż w Europie. Zapewne jest teraz problem z dostępnością, dlatego warto by było przekształcić niektóre fabryki jak najszybciej do produkcji maseczek, środków dezynfekujących i respiratorów.

mieszkaniecc

Anuluj