Wybrany wątek opinii
Kurła kedyś to było .... można nawet z 7 ki zjechać na Lepno, a tera to, to naprawdę dziura.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
#Lep no. A co Ci po zjeździe z S7, jak to jest 20km w jedna stronę od ekspresowki, a drugie tyle do Elbląga. Dziennie 80/90km do samej roboty robić? Faktycznie SUPER miejsce do życia. Haha
Do moderacji
Odpowiedz
1
1