UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

#Lep no. A co Ci po zjeździe z S7, jak to jest 20km w jedna stronę od ekspresowki, a drugie tyle do Elbląga. Dziennie 80/90km do samej roboty robić? Faktycznie SUPER miejsce do życia. Haha

Nemoo

Anuluj