UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
#Lep no. A co Ci po zjeździe z S7, jak to jest 20km w jedna stronę od ekspresowki, a drugie tyle do Elbląga. Dziennie 80/90km do samej roboty robić? Faktycznie SUPER miejsce do życia. Haha
Nemoo
#Lep no. A co Ci po zjeździe z S7, jak to jest 20km w jedna stronę od ekspresowki, a drugie tyle do Elbląga. Dziennie 80/90km do samej roboty robić? Faktycznie SUPER miejsce do życia. Haha
Nemoo