Wybrany wątek opinii
Fajne historie, ale dziś kto tam mieszka ma po prostu pecha, ze mieszka w dziurze zabitej dechami i ani dojazdu do pracy, ani kolei, ani dróg krajowych...po środku niczego.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Kurła kedyś to było .... można nawet z 7 ki zjechać na Lepno, a tera to, to naprawdę dziura.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0