UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajne historie, ale dziś kto tam mieszka ma po prostu pecha, ze mieszka w dziurze zabitej dechami i ani dojazdu do pracy, ani kolei, ani dróg krajowych...po środku niczego.

Gosc123

Anuluj