Wybrany wątek opinii
Do Kaczora emeryta; masz nieaktualne informacje wodociąg Z Szop jest nowowybudowany, stare rury usunięto dawno temu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@krystyna#8 - niestety nie ma takiej opcji
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Kaczor - jak kładliśmy rury na Szopach budowali ta przepompownię i niestety jest podłaczona do tego rurociagu rury azbestowe ciągną sie od Szop własnie do Elblaga
Do moderacji
Odpowiedz
0
0