Wybrany wątek opinii

Do Kaczora emeryta; masz nieaktualne informacje wodociąg Z Szop jest nowowybudowany, stare rury usunięto dawno temu
krystyna#8 (2020.03.14)
@krystyna#8 - niestety nie ma takiej opcji
Kaczor (2020.03.15)
@Kaczor - jak kładliśmy rury na Szopach budowali ta przepompownię i niestety jest podłaczona do tego rurociagu rury azbestowe ciągną sie od Szop własnie do Elblaga
Kaczor (2020.03.15)
Powrót do komentarzy