UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kaczor - jak kładliśmy rury na Szopach budowali ta przepompownię i niestety jest podłaczona do tego rurociagu rury azbestowe ciągną sie od Szop własnie do Elblaga

Kaczor

Anuluj