UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kaczor - jak kładliśmy rury na Szopach budowali ta przepompownię i niestety jest podłaczona do tego rurociagu rury azbestowe ciągną sie od Szop własnie do Elblaga
Kaczor
@Kaczor - jak kładliśmy rury na Szopach budowali ta przepompownię i niestety jest podłaczona do tego rurociagu rury azbestowe ciągną sie od Szop własnie do Elblaga
Kaczor