UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba mieć zerowe poczucie estetyki aby zaprojektować i zatwierdzić takie kiczowate kamienice. Jedźcie do Torunia zobaczyć jak powinny wyglądać staromiejskie kamienice.

gcvb

Anuluj